Instalatorstwo elektryczne i teletechniczne

Search
Close this search box.

SERWIS PREWENCYJNY

Serwis prewencyjny

   Firma VISST Engineering to gwarancja usług doskonałej jakości. Zapewniamy naszym Klientom stały nadzór i opiekę techniczną (outsourcing). Obsługujemy prywatne firmy, ale także urzędy i inne instytucje publiczne.

   Dzięki naszej dostępności 24/7 możemy świadczyć usługi serwisowe o każdej porze dnia i nocy. Doświadczenie i skrupulatność pozwalają nam znaleźć i wyeliminować usterki w najbardziej skomplikowanych instalacjach i urządzeniach. Profilaktyka to podstawa – zapewniamy systematyczne przeglądy, naprawy i prace konserwatorskie, ograniczając tym samym powstawanie awarii.

   Oferujemy stałe połączenie telefoniczne i online z naszą dyspozytornią i pogotowiem elektrycznym. W przypadku problemów, które nie mogą być rozwiązane zdalnie, nasze samochody są gotowe do serwisu prewencyjnego. Posiadamy doskonale wyposażony magazyn i warsztat do wszelkich napraw i montaży.

Wyposażenie Techniczne

   Większość awarii usuwamy na miejscu, wykorzystując nasz odpowiedni sprzęt i zaplecze techniczne.

  W samochodach prewencyjnych znajdują się elektronarzędzia, aparatura pomiarowa, kamera termowizyjna, dron inspekcyjny, mocny kompresor, a także strefa warsztatowa z narzędziami manualnymi. 

   Jesteśmy gotowi na większość awarii, niezależnie od pory roku. Stół warsztatowy, strefa programowa z tabletem, laptopem, monitorem i szerokim asortymentem kabli oraz strefa biurowa z dostępem do komputera i drukarki umożliwiają efektywną pracę na miejscu u Klienta. System podwójnego dna z wysuwanymi szufladami i stałymi urządzeniami umożliwia przetransportowanie większej ilości materiałów i narzędzi.

   Bez problemu usuwamy awarię w miejscach gdzie nie ma prądu. Na pokładzie samochodów znajduje się wydajny agregat prądotwórczy, elektronarzędzia w wersji akumulatorowej, ponadto samochody prewencyjne posiadają podwójne zasilanie akumulatorowe z profesjonalną przetwornicą, umożliwiającą generowanie prądu z samochodu w którym nie zapomniano również o stałym dostępnie do internetu gdzie łączymy się zdalnie z firmowym serwerem zawierającym bogatą bazę schematów i dokumentacji technicznych.

Mobilny serwis szybkiej reakcji

W odpowiedzi na dynamiczne potrzeby rynku, stworzyliśmy mobilny serwis szybkiej reakcji, który łączy sprawność działania z zaawansowaną technologią. Sprawdź szczegóły naszego projektu.

Praca elektryka czy automatyka ma charakter w większości mobilny tak więc nasza firma zaprojektowała i skonstruowała profesjonalny mobilny serwis gdzie w większości przypadków awarie i usterki usuwamy na miejscu przy dostępności odpowiedniego przygotowanego wcześniej zaplecza technicznego.

Za samochód serwisowy wybraliśmy Fiata Ducato Professional w największej dostępnej wersji L4 H3, gdzie model ten jest jednym z najbardziej cenionych samochodów użytkowych w Europie stając się liderem sprzedażowym.

Pojemność przedziału ładunkowego 17m3 i jego ponad 4 metrowa długość ładunkowa pozwoliła na umieszczenie i rozlokowanie wszystkich potrzebnych nam rzeczy. Jego ponad 2 metrowa wysokość pozwoliła nam zainstalować system podwójnego dna z zespołem wysuwanych szuflad oraz miejscem na stałe urządzenia zabudowane na dnie samochodu. System zabudowy wewnętrznej został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwiać funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej oraz bezpieczny transport wszystkich niezbędnych narzędzi i materiałów a wewnętrzna przestrzeń ładunkowa została podzielona na kilka stref i pod ster.

Nasz mobilny serwis posiada podwójny system zasilania z dwoma niezależnymi pojemnymi akumulatorami, a alternatywnie na samochodzie zawsze znajduję się profesjonalny agregat prądotwórczy co pozawala nam na wykonywanie prac w miejscach gdzie nie ma prądu. Poza prądem, w samochodzie znajduje się również powietrze z mocnego kompresora oraz woda pompowana ze stałego zbiornika wody nie zapominając o stałym dostępie do mobilnego internetu z dachowej anteny. Dzięki klimatyzacji i wentylatorom w upalne dni się schładzamy a dzięki systemowi webasto możemy bez problemu pracować w najmroźniejsze pory roku.

Stała strefa warsztatowa wyposażona została w podstawowe narzędzia manualne a także imadło, szlifierkę, stacje lutowniczą czy zasilacz laboratoryjny. Stół warsztatowy znajduje się wewnątrz pojazdu a także poza nim po jego wysunięciu. Na miejscu automatycznie możemy wykonać wiele prac od zmufowania kabla czy zaspawanie światłowodu, spawanie bednarki czy zlutowanie prostego układu elektronicznego. Dzięki strefie programowej, mając do dyspozycji tablet, laptop i monitor oraz szereg kabli, redukcji i końcówek jesteśmy w stanie na miejscu zaprogramować alarm, rejestrator czy dany sterownik. Strefa biurowa pozwala na szybki dostęp do komputera czy drukarki a sporządzenie dokumentu na miejscu nie jest przeszkodą. Dzięki stałemu komputerowi z internetem bez problemu łączymy się zdalnie z naszym firmowym serwerem będącym potężną bazą schematów, dokumentacji technicznych czy dtr-ek.

Na wyposażeniu naszego mobilnego serwisu znajdują się niemal wszystkie dostępne elektronarzędzia w wersji kablowej jak i akumulatorowej a stała stacja ładowania zapewnia szybkie ładowanie akumulatorów elektronarzędzi. Korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi. Aparatura pomiarowa z miernikami pozwoli dokonać natychmiastowego pomiaru sygnału czy uszkodzenia. W strefie materiałowej zawsze posiadamy podstawowe materiały do usuwania awarii i prac elektroinstalatorskich od taśmy , po opaski, puszki, gniazdka, mufy, rurki, peszle, kleje, złączki, kable czy aparaturę elektryczną a nasz stały stacjonarny magazyn jest stale kontrolowany. Ciężko w kilku krótkich zdaniach opisach zawartość i ogrom możliwości naszego mobilniaka, podobnie jak ciężko zebrać roczną pracę w kilku minutowym filmie. Tak więc zbędnie nie przedłużając prezentujmy najnowszy mobilny serwis naszej firmy z własnym projektem i własnym wykonem.

Film z realizacji projektu

Scroll to Top